Products
-
Jumbo Beef & Veal Meatballs
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
-
Kichesippi 1855
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
-
Kichesippi 1855 - 6 Pack
- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00
- Unit price
- per
-
Kichesippi Heller Highwater
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
-
Kichesippi Heller Highwater - 6 Pack
- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00
- Unit price
- per
-
Kids Linguine & Meatballs
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
-
Lobster Bisque
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
-
Potato, Beans & Short Rib Soup
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
-
Prosecco
- Regular price
- $40.00
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $40.00
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00
- Unit price
- per
-
Raspberry Panna Cotta
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
-
RED - Bolla Valpolicella
- Regular price
- $30.00
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $30.00
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00
- Unit price
- per
-
RED - Civil Gril Gamay
- Regular price
- $48.00
- Regular price
-
- Sale price
- $48.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $48.00
- Regular price
-
- Sale price
- $48.00
- Unit price
- per
-
RED - Folonari Ripasso
- Regular price
- $45.00
- Regular price
-
- Sale price
- $45.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $45.00
- Regular price
-
- Sale price
- $45.00
- Unit price
- per
-
RED - Melini Chianti
- Regular price
- $36.00
- Regular price
-
- Sale price
- $36.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $36.00
- Regular price
-
- Sale price
- $36.00
- Unit price
- per
-
RED - Trapiche Malbec
- Regular price
- $33.00
- Regular price
-
- Sale price
- $33.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $33.00
- Regular price
-
- Sale price
- $33.00
- Unit price
- per
-
RED - Yellow Tail Shiraz
- Regular price
- $33.00
- Regular price
-
- Sale price
- $33.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $33.00
- Regular price
-
- Sale price
- $33.00
- Unit price
- per
-
Roast Beef Wrap
- Regular price
- $23.00
- Regular price
-
- Sale price
- $23.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $23.00
- Regular price
-
- Sale price
- $23.00
- Unit price
- per
-
ROSE - Astica
- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
-
Scallops & Pork Belly
- Regular price
- $32.00
- Regular price
-
- Sale price
- $32.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $32.00
- Regular price
-
- Sale price
- $32.00
- Unit price
- per
-
Seafood Risotto
- Regular price
- $35.00
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $35.00
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00
- Unit price
- per
-
Smoked Salmon Napolean
- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
-
Smoked Turkey Wrap
- Regular price
- $23.00
- Regular price
-
- Sale price
- $23.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $23.00
- Regular price
-
- Sale price
- $23.00
- Unit price
- per
-
Strawberry Black Forest Chocolate Cake
- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
-
Stuffed Hen Involtini
- Regular price
- $32.00
- Regular price
-
- Sale price
- $32.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $32.00
- Regular price
-
- Sale price
- $32.00
- Unit price
- per
-
Vegetarian Wrap
- Regular price
- $23.00
- Regular price
-
- Sale price
- $23.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $23.00
- Regular price
-
- Sale price
- $23.00
- Unit price
- per
-
WHITE - Civil Grit Chardonnay
- Regular price
- $48.00
- Regular price
-
- Sale price
- $48.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $48.00
- Regular price
-
- Sale price
- $48.00
- Unit price
- per
-
WHITE - Folonari Soave
- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00
- Unit price
- per
-
WHITE - Inniskillen Riesling
- Regular price
- $36.00
- Regular price
-
- Sale price
- $36.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $36.00
- Regular price
-
- Sale price
- $36.00
- Unit price
- per
-
WHITE - Melini Orvieto
- Regular price
- $32.00
- Regular price
-
- Sale price
- $32.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $32.00
- Regular price
-
- Sale price
- $32.00
- Unit price
- per
-
WHITE - Pinot Grigio
- Regular price
- $30.00
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $30.00
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00
- Unit price
- per
-
WHITE - Yellow Tail Chardonnay
- Regular price
- $32.00
- Regular price
-
- Sale price
- $32.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $32.00
- Regular price
-
- Sale price
- $32.00
- Unit price
- per